Astrologlarla ilgili notlar…

By devrim dolen, 10 Eylül 2017

 

Gerçek astrologları, kuşak kuşak kapsayan bir rehbere uzun zamandır ihtiyaç olduğunun farkındayız. Bu rehberin, Türkiye’de astrolojinin gelişimini de anlatan tarihsel bir niteliği olmasını da amaçlamaktayız…

Astroloji Akademisi & Astroloji Derneği işbirliğiyle…

 

Henüz ilk 3 kuşak astrologları koyabildik. İçerikle birlikte diğer kuşak astrologları da yavaş yavaş eklemeye devam edeceğiz.

 

Kuşak durumu yaşla ilgili değildir, astroloji deneyimi süresi ile ilgilidir. (Söylem yerine yayın, yorum, makale vb. kanıtlar baz alınır)

 

Bazı isimleri burada göremiyorsanız ya astrolog değillerdir (medya tarafından öyle lanse ediliyorlardır) veya etik/yasal olmayan davranışlarla (intihal vb.) camiada istenmiyorlardır, veya unutmuşuzdur, haberimiz yoktur, karışıklık olmuştur vb. lütfen bilgilendirin.

 

Burada genel olarak astroloji disiplinini profesyonel olarak gerçekleştiren kişileri rehbere aldık. Elbette bu işi profesyonel yapmayan çok değerli astrologlar da vardır.

 

Astrolog sıralanması şimdilik karışıktır, daha sonra kuşaklara ve yaşa göre ayrıca ayrılacaktır, şu anda sadece kuşak görülmektedir.

 

 

Her türlü iletişimi bu sayfaya yorum yaparak (açıklığı seviyoruz) gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

What do you think?

You must be logged in to post a comment.